Tagintézmények

RENDES TAGOK

Intézmény név Ir. sz. Helység Utca házszám Hungarnet képviselő
A Művelődés Háza és Könyvtára 3950 Sárospatak Eötvös u. 6. Kövér Sándorné
Ady Endre Könyvtár 3000 Hatvan Kossuth tér 3 Sinkovics Erika
Ady Endre Műv. Központ és Könyvtár 4090 Polgár Barankovics tér 6. Radics Zoltánné
Alkotmánybíróság 1015 Budapest Donáti u. 35-45. Dr. Véghelyi József
Állami Szívkórház 8230 Balatonfüred Gyógy tér 2. Ács István
Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóintézet 2053 Herceghalom Gesztenyés út 1. Dr. Gundel János
Általános Vállalkozási Főiskola 1114 Budapest Villányi út 11-13. Gáspár Bencéné dr. Vér Katalin
Alternatív Közgazdasági Gimnázium 1035 Budapest Raktár u. 1. Rataj János
Angkor Alapítvány 1061 Budapest Hegedü u. 9. Lehotzky Márta
Arany János Művelődési Központ és Városi Könyvtár 6060 Tiszakécske Kossuth u. 40. Tapodiné Máté Ilona
Arany János Református Gimnázium 2750 Nagykőrös Hősök tere 6. Mari László
Arany János Városi Könyvtár 2510 Dorog Bécsi u. 42. Szederkényi Csabáné
Arany János Városi Könyvtár 5310 Kisújszállás Szabadság tér 2/A Gubuczné Tomor Mária
ARCHEOCOMP Egyesület 1088 Budapest Múzeum krt. 16. T. Bíró Katalin
Archeolingua Alapítvány 1014 Budapest Úri u. 49. Dr. Redő Ferenc
ARTPOOL Alapítvány 1061 Budapest Liszt F. tér 10. I. em. 1. Klaniczay Júlia
Bács-Kiskun Megyei Csillagvizsgáló Int. 6500 Baja Szegedi út III/70. Jäger Zoltán
Bács-Kiskun Megyei Kórház Onkoradiológiai Közp. 6000 Kecskemét Nyíri út 38. Fekete Béla
Bács-Kiskun Megyei Levéltár 6000 Kecskemét Klapka u. 13-15. Bujdosó Imre
Bajor Gizi Közösségi Ház 8623 Balatonföldvár Kőröshegyi u. 1 Somogyi Renáta
Balassi Bálint Intézet Márton Áron Szakkollégium 1037 Budapest Kunigunda útja 35- Ifj. Cseh Ferenc
Balassi Bálint Megyei Könyvtár 3100 Salgótarján Kassai sor 2. Győriné Mojzes Anikó
Balassi Intézet 1016 Budapest Somlói út 51. Magyari Gábor
Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium 4401 Nyíregyháza Korányi F. u. 15. Varga Balázs
Baptista Teológiai Akadémia 1068 Budapest Benczúr u. 31 Kulcsár Ferenc
Baranyai Pedagógiai Szolgálatok Központja 7626 Pécs Egyetem u. 6. Fehér Péter
Bartók B. Művelődési Közp. és Könyvtár 5720 Sarkad Vár u. 2/b. Bondár Sándor
Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola 6640 Csongrád Kossuth tér 1. Hankó Zoltán
Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. 3519 Miskolc Iglói u. 2. Matta Zoltán
Bay Zoltán Közhasznú Nonprofit Kft. 6726 Szeged Derkovits fasor 2. Varga Tamás
BCE Budapesti Corvinus Egyetem 1093 Budapest Fővám tér 8. Mogyorósi János
BCE Egyetemi Központi Könyvtár 1093 Budapest Közraktár u. 4-6. Nagy Zsuzsanna
BCE Kertészeti Kar 1118 Budapest Villányi út 35-43. Kálmán László
BCE Kertészeti Kar Központi Könyvtára 1118 Budapest Villányi út 35-43. Megyeriné Viola Andrea
Békefi Antal Városi Könyvtár, Műv. Ház és Tourinform Iroda 8420 Zirc József A. u. 1. Nagy Károlyné
Békés Megyei Könyvtár 5600 Békéscsaba Kiss Ernő u. 3. Rakonczás Szilvia
Bencés Gimnázium Pannonhalma 9090 Pannonhalma Vár 1. Soós Péter
Bendefy László Városi Könyvtár 9800 Vasvár Alkotmány u. 5. Gyöngyösi Istvánné
Berzsenyi Dániel Könyvtár 9700 Szombathely Dr. Antall József tér 1. Szőkéné Nagy Hilda
Berzsenyi Dániel Városi Könyvtár 8700 Marcali Park u. 2 Budafai László
Bessenyei György Gimnázium és Kollégium 4601 Kisvárda Iskola tér 2. Bíró Gábor
BGF Kereskedelmi, Vend. és Idegenf. Kar 1054 Budapest Alkotmány u. 9-11. Bakonyi Andrea
BGF Külkereskedelmi Főiskolai Kar 1165 Budapest Diósy Lajos u. 22-24. Zala Péter
BGF Pénzügyi és Számviteli Főiskolai Kar 1149 Budapest Buzogány u. 10-12. Lonczkor Imre
BGF Pénzügyi és Számviteli Kar Salgótarján 3100 Salgótarján Kistarján út 5-7. Szabó Attila
BGF Pénzügyi és Számviteli Kar Zalaegerszeg 8900 Zalaegerszeg Zárda u. 21-23. Dr. Tóth József
Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakközép. és Gimn. 1032 Budapest Bécsi út 134. Solymár László
BME 1111 Budapest Műegyetem rkp. 3. Remzső Gábor
BME Híradástechnikai Tanszék 1111 Budapest Stoczek u. 2. Varga György
BME Távközlési és Telematikai Tszk. 1111 Budapest Stoczek u. 2. Baumann Ferenc
Bolyai János Matematikai Társulat 1027 Budapest Fő u. 68. Miklós Dezső
Borsod-A.-Z. Megyei Kórház Központi Könyvtára 3501 Miskolc Szentpéteri kapu 72-76. Enyedi Gabriella
Borsod-A.-Z. Megyei Levéltár 3525 Miskolc Fazekas u. 2. Somorjai Lehel
Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár 3300 Eger Kossuth L. u. 16. Sohajdáné Bajnok Katalin
Budai Irgalmasrendi Kórház Nonprofit Kft. 1027 Budapest Frankel Leó út 54. Dr. Horváth Lajos
Budapest Főváros Levéltára 1139 Budapest Teve u. 3-5. Szász István
Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola 1148 Budapest Nagy Lajos király útja 1-9. Jónás Attila
Budapesti Történeti Múzeum 1014 Budapest Szent György tér 2. Gazdasági Hivatal
Budapesti Történeti Múzeum Aquincumi Múzeum 1031 Budapest Szentendrei út 139. Kővágóné Szentirmai Katalin
Budapesti Történeti Múzeum Fővárosi Képtára 1037 Budapest Kiscelli u. 108 Fitz Péter
Büki Művelődési és Sportközpont, Könyvtár 9737 Bük Eötvös u. 11. Sági Ferenc
Chernel Kálmán Városi Könyvtár 9730 Kőszeg Várkör 35/37. Simon Gizella
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma 7621 Pécs Széchenyi tér 11. Jéhn János
Csabagyöngye Kulturális Központ 5600 Békéscsaba Széchenyi u. 4. Dankó Magdolna
Csongrád Megyei Levéltár 6720 Szeged Dóm tér 1-2. Dr. Géczi Lajos
Csongrádi Információs Központ Csemegi Károly Könyvtár és Tari László Múzeum 6640 Csongrád Szentháromság tér 12. Illés Péter
Damjanich János Múzeum 5000 Szolnok Kossuth tér 4. Szebenyi Nándor
DE ATC Karcagi Kutatóintézete 5300 Karcag Kisújszállási út Dr. Zsigrai György
DE Debreceni Egyetem 4032 Debrecen Egyetem tér 1. Dr. Fazekas Attila
DE Egészségügyi Főiskolai Kar 4400 Nyíregyháza Sóstói u. 2. Komoróczy Tamás
DE Hajdúböszörményi Wargha I. Ped. Főisk. Kar 4220 Hajdúböszörmény Désány I. u. 1-9. Kapitány Sándor
Deák Ferenc Megyei és Városi Könyvtár 8900 Zalaegerszeg Deák F. tér 6. Kiss Gábor
Debreceni Református Hittudományi Egyetem 4044 Debrecen Kálvin tér 16. Dr. Cserhátiné Vécsei Ildikó
Dérczy Ferenc Könyvtár és Közműv. Int. 5553 Kondoros Iskola u. 2-6. Godáné Nagy Márta
Derecske Városi Művelődési Központ és Könyvtár 4130 Derecske Köztársaság út 107. Kiss Lászlóné
Déri Múzeum 4026 Debrecen Déri tér 1. Kecskés Ferenc
DISCIMUS Alapítványi Közgazdasági Szakközép. 4032 Debrecen Tessedik S. u. 1. Dr. Zajácz Gizella
Dr. Kovács Pál Megyei Könyvtár és Közösségi Tér 9023 Győr Herman Ottó u. 22. Dr. Horváth Sándor Domonkos
Dr. Papp József Városi Könyvtár és Művelődési Otthon 4066 Kossuth u. 3. Fő u. 95. Ládi Jánosné
Dugonics András Piarista Gimnázium 6724 Szeged Bálint Sándor u. 14. Szász Imre
Dunaújvárosi Főiskola 2400 Dunaújváros Táncsics M. u. 1/a. Kovács Csaba
EDUCATIO Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. 1122 Budapest Maros u. 19-21. Kerekes Gábor
Edutus Főiskola 2800 Tatabánya Stúdium tér Takács Károly
Egressy Béni Könyvtár, Kulturális és Sport Központ 3700 Kazincbarcika Fő tér 5. Landenberger Istvánné
Egri Hittudományi Főiskola 3300 Eger Foglár Gy. u. 6. Dr. Dolhai Lajos
ELTE 1088 Budapest Múzeum krt. 4/c. Ritter Dávid
ELTE Állam- és Jogtudományi Kar 1054 Budapest Egyetem tér 1-3. Hanyecz Imre
ELTE Bárczi G. Gyógypedagógiai Főiskolai Kar 1097 Budapest Ecseri u. 3. Dara Vilmos
ELTE Bölcsészettudományi Kar 1052 Budapest Piarista köz 1. Szedlay Péter
ELTE Egyetemi Könyvtár 1053 Budapest Ferenciek tere 10. Varga Klára
ELTE Eötvös József Collegium 1118 Budapest Ménesi út 11-13. Markó Veronika
ELTE Gothard Asztrofizikai Obszerv. 9707 Szombathely Szent Imre H. u. 112. Dr. Jankovics István
ELTE Kísérleti Gyakorló Szakközép. és Gimn. 2045 Törökbálint Köztársaság tér 8. Dr. Német István
ELTE Szociológiai és Szociálpol. Intézet 1088 Budapest Pollack M. tér 10. Kende Gábor
ELTE Tanárképző Főiskolai Kar 1075 Budapest Kazinczy u. 23-27. Kiss János
ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola 1088 Budapest Trefort u. 8. Palojtay Tamás
Eötvös József Alapítvány Szakközépiskolája 5600 Békéscsaba Andrássy u. 11-17. Kovács László
Eötvös József Főiskola 6500 Baja Szegedi út 2. Dr. Abonyi István
Eötvös József Gimnázium 2890 Tata Tanoda tér 5. Ádám Árpád
Eötvös József Gimnázium 1053 Budapest Reáltanoda u. 7. Sas Tamás
Eötvös Károly Megyei Könyvtár 8200 Veszprém Komakút tér 3. Kehy Zoltánné
Eötvös Loránd Fizikai Társulat 1092 Budapest Ráday u. 18. Fsz./3. Kovács Bernadett
Eötvös Loránd Geof. Int Tihanyi Obszerv. 8237 Tihany Kossuth L. u. 91-93. Csontos András
Erdészeti Tudományos Intézet 9600 Sárvár Várkerület 30/A Kovács Csaba
Esztergomi Hittudományi Főiskola 2500 Esztergom Szent István tér 10. Tóth János
Eszterházy Károly Főiskola 3300 Eger Eszterházy tér 1. Harsáczki András
Evangélikus Hittudományi Egyetem 1141 Budapest Rózsavölgyi köz 3. Szücsné Prőhle Lívia
Faludi Ferenc Városi Könyvtár 9900 Körmend Batthyány u. 4. Papp Gyula
Fejér György Városi Könyvtár 8360 Keszthely Bakacs u. 8 Varga Zoltán
Fejér Megyei Levéltár 8000 Székesfehérvár Szent István tér 2-3. Skrihár Marianna
Filharmónia Budapest Nonprofit Kft. 1054 Budapest Alkotmány u. 31. I/2. Tantalics Zoltán
FOK Fővárosi Oktatástechnológiai Központ Szolg. Nonprofit Kft. 1088 Budapest Bródy S. u. 14. Pomozi István
Főapátsági Könyvtár 9090 Pannonhalma Vár 1. Vincze Iván
Földes Községi Könyvtár 4177 Földes Karácsony Sándor tér 6. Ványi Lajosné
Földmérési és Távérzékelési Intézet 1149 Budapest Bosnyák tér 5. Simon András
FÖMI Kozmikus Geodéziai Obszervatórium [Penc] 2614 Penc
Megyeri Zoltán
Fővárosi Pedagógiai és Pályaválasztási Tanácsadó Intézet 1082 Budapest Vas u. 8-10. Borbély Imre
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár 1088 Budapest Szabó Ervin tér 1. Béniné Virág Mária
Fulbright Bizottság 1082 Budapest Baross u. 62. Nagypál Csanád
Gabonakutató Nonprofit Közhasznú Kft. 6726 Szeged Alsó Kikötő sor 9. Dévényi Károlyné
Gábor Dénes Főiskola 1119 Budapest Mérnök u. 39. Simon Károly
Gál Ferenc Főiskola 6720 Szeged Dóm tér 6. Hajdúné Csizmadia Krisztina
Gottsegen Gy. Országos Kardiológiai Intézet
Budapest Haller út 29. Nagy István
Göcseji Múzeum 8900 Zalaegerszeg Batthyány u. 2. Havasi Bálint
Gödöllői Református Líceum 2100 Gödöllő Szabadság tér 9. Mészáros Balázs
Gödöllői Városi Könyvtár és Inf. Központ 2100 Gödöllő Dózsa Gy. u. 8. Vértes Balázs
Görög Katolikus Hittudományi Főiskola 4400 Nyíregyháza Bethlen G. u. 5. Salánki Ferenc
Gr. Bercsényi Zs. Városi Könyvtár 2040 Budaörs Károly király u. 20. Sándor Józsefné
Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejleszétési Intézet (GYEMSZI) 1125 Budapest Diós árok 3. Kálnoki Kis Judit
Győri Hittudományi Főiskola 9021 Győr Káptalandomb u. 7. Takács Nándor
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága Soproni Múzeum 9022 Győr Széchenyi tér 5. Dr. Tóth Imre PhD.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága Soproni Múzeum 9022 Győr Széchenyi tér 5. Göndőcs Györgyné
Hadtörténeti Intézet és Múzeum 1014 Budapest Kapisztrán tér 2. Rácz Richárd
Hamvas Béla Városi Könyvtár 3580 Tiszaújváros Széchenyi út 37. Venyigéné Makrányi Margit
Heim Pál Gyermekkórház 1089 Budapest Üllői út 86. gazdasági vezető
Heves Megyei Múzeumi Szervezet 3300 Eger Vár 1. Szőke Szilvia
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal 1135 Budapest Lehel u. 35-37. Bartha Ildikó
Hódmezővásárhelyi Integrált Szakképző Központ Szakiskola és Szakközépiskola 6800 Hódmezővásárhely Szent Antal u. 5-9. Dormanns Marcell
HUNINET Egyesület Iroda
Budapest Hungária krt. 9-11. Dajka Marianna
Huszár Gál Városi Könyvtár 9200 Mosonmagyaróvár Engels F u. 16 Nádler Tamás
II. Rákóczi Ferenc Fővárosi Gyakorló Közgazdasági Szakközépiskola 1075 Budapest Wesselényi u. 38. Leszkoven Miklós
II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár 3530 Miskolc Görgey A. u. 11. Dr. Prokai Margit
INCREMENTUM-Leváltár 6300 Kalocsa Szentháromság tér 1. Lakatos Andor
Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium 4400 Nyíregyháza Árok u. 53. Gazda Sándor
Informatika a Nemzeti Közszolgálatban és Könyvtárakban Alapítvány 1101 Budapest Hungária krt. 9-11. Tamáska Lajos
Intercisa Múzeum 2400 Dunaújváros Városháza tér 4. Keszi Tamás
Ipari Szakközépiskola és Gimnázium 8200 Veszprém Iskola u. 4. Polgár Jánosné
Ipolyi Arnold Könyvtár, Múzeum és Kulturális Központ 5200 Törökszentmiklós Pánthy E. út 2-6. Michel Charkawi Mohamed
Jászkerület Kulturális és Művészeti Közhasznú Nonprofit Kft. 5100 Jászberény Bercsényi u. 1. Nagy Nikolett
Jász-N.-Sz. M. Verseghy Ferenc Könyvtár és M. I. 5000 Szolnok Kossuth tér 2. Bertalanné Kovács Piroska
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskola és Kollégium 9021 Győr Szent István út 7. Bólya Gábor
Jókai Mór Városi Könyvtár 2117 Isaszeg Dózsa Gy. u. 2. Horváth Árpádné
Jókai Mór Városi Könyvtár 8500 Pápa Várkastély Dr. Hermann István
Jósa András Múzeum 4400 Nyíregyháza Benczúr tér 21. Almássy Katalin
József Attila Könyvtár 2431 Perkáta Dózsa Gy. u. 13. Mosonyi György
József Attila Könyvtár 2400 Dunaújváros Apáczai Cs.J.9 Katona Zsuzsanna
József Attila Megyei és Városi Könyvtár 2800 Tatabánya Fő tér 2. Vitéz Veronika
József Attila Városi Könyvtár és Múzeum 6900 Makó Deák F. u. 2 Mátó Erzsébet
Jurisics Utcai Általános Iskola 7624 Pécs Jurisics u. 17. Balázs Erika
Justh Zsigmond Városi Könyvtár 5900 Orosháza Dózsa György út 7. Hotoránné Fekete Gabriella
Kálmán Imre Kulturális Központ Könyvtár 8600 Siófok Fő tér 2. Könyvtár, Pusztai Anita
Kalocsa Kulturális Központ és Könyvtár 6300 Kalocsa Kossuth Lajos u. 22. Csikós Marianna
Karinthy Frigyes Gimnázium 1183 Budapest Thököly u. 7. Hutai László
Károli Gáspár Ref. Egy. Tanítóképző Főisk. Kar 2750 Nagykőrös Hősök tere 5. Kósa Zoltán
Károli Gáspár Ref. Egyetem Bölcsész. Kar 1088 Budapest Reviczky u. 4/c. Balkányi András
Károli Gáspár Ref. Egyetem Hittudományi Kar 1091 Budapest Kálvin tér 9. Dr. Békési Sándor
Karolina Kórház Rendelőintézet 9200 Mosonmagyaróvár Régi vámház tér 2-4. Nagy Beatrix
Károly Róbert Főiskola 3200 Gyöngyös Mátrai út 36. Fenyvesi György
Károly Róbert Főiskola Szőlészeti és Borászati Kutatóintézete 3300 Eger Kőlyuktető 1. Dr. Gál Lajos
Katona József Megyei Könyvtár 6000 Kecskemét Piaristák tere 8. Ramháb Mária
KE Kaposvári Egyetem 7400 Kaposvár Guba S. u. 40. Kiss András
Kemenesaljai Művelődési Központ és Könyvtár 9500 Celldömölk Dr. Géfin tér 1. Pálné Horváth Mária
Képes Géza Városi Könyvtár 4700 Mátészalka Bajcsy-Zs. u. 22. Juhász József
Kereskedelmi, Vend. Főisk. Nyelvi Távokt. Kp. 1072 Budapest Klauzál tér 5. Gálik Zoltán
Kertész László Városi Könyvtár 4220 Hajdúböszörmény Bocskai tér 2. Andorkó Mária
Keszthelyi Akadémia Alapítvány G. Szakközép. 8360 Keszthely Rákóczi u. 3. Farkas Zoltán
Kézenfogva Alapítvány 1093 Budapest Lónyai u. 19. Vincze Endréné Géczy Gabriella
KF Kecskeméti Főiskola 6000 Kecskemét Izsáki út 10. Szabó Ákos
KF Kertészeti Főiskolai Kar 6000 Kecskemét Erdei F. tér 1-3. Dr. Ozsváth József
Kisállattenyésztési Kutatóintézet és Génmegőrzési Koordinációs Központ (KÁTKI) 2100 Gödöllő Isaszegi út 200. Balogh Károly
Komló Város Önkormányzat József Attila Városi Könyvtár és Muzeális Gyűjtemény 7300 Komló Városház tér 1. Végh Ildikó
Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij u. 1. Horváth István
Kovács Máté Városi Műv. Közp. és Könyvtár 4200 Hajdúszoboszló Szilfákalja u.2. Juhász Ilona
Kozép-Európai Egyetem 1051 Budapest Nádor u. 9. Bedecs Szilárd
Kölcsey Ferenc Városi Könyvtár 2120 Dunakeszi Kossuth L. u. 6. Preysing Frigyes
Kölcsey Ferenc Városi Könyvtár 2112 Veresegyház Fő út 53. Halmosi-Varga József
Könnyű László Városi Könyvtár 7090 Tamási Szabadság u. 52. Széles András
Közgazdasági Politechnikum 1096 Budapest Vendel u. 3. Egerváry Gergely
Közgazdasági Szemle Alapítvány 1112 Budapest Budaörsi út 45. Sok Ödön
Központi Élelmiszeripari Kutató Intézet 1022 Budapest Herman Ottó u. 15. Prof. Székács András
Központi Környezet- és Élelmiszer-tudományi Kutatóintézet 1022 Budapest Herman Ottó u. 15. Fehér József
Központi Papnevelő Intézet Pálos Könyvtára 1053 Budapest Papnövelde u. 7. Dr. Diós István
Krúdy Gyula Városi Könyvtár 8100 Várpalota Szent István út 28.. Volekné Temesi Zsuzsanna
Kúria 1055 Budapest Markó u. 16. Rácz Csilla
Lamberg-kastély Kulturális Központ 8060 Mór Szt. István tér 5 Kleinné Dr. Horváth Magda
Liszt F. Zeneművészeti Egyetem Kodály Intézet 6000 Kecskemét Kéttemplom köz 1. Szarka Katalin
Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola 1061 Budapest Liszt F. tér 8. Dr. Kárpáti János
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Koll. 1092 Budapest Kinizsi u. 1-7. Kirsch Attila
Lovassy László Gimnázium 8200 Veszprém Cserhát ltp. 11 Dr. Öveges Ferenc
Ludwig Múzeum Budapest 1095 Budapest Komor Marcell u. 1. Béli Norbert
Madarász József Városi Könyvtár 7001 Sárbogárd Ady E. u. 105 Lukács Györgyné
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság 9090 Pannonhalma Vár 1. Soós Péter
Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség 1146 Budapest Istvánmezei út 1-3. Dr. Székely Mózes
Magyar Építészeti Múzeum 1036 Budapest Mókus u. 20. Fehérvári Zoltán
Magyar Felsőoktatási Akkreditációs Bizottság 1013 Budapest Krisztina krt. 39/B Szántó Tibor
Magyar Internet Társaság Egyesület 1132 Budapest Victor H. u. 18-22. Dr. Bálint Lajos
Magyar Katolikus Püspöki Konf. Titkárság 1071 Budapest Városligeti fasor 45. Fehér János
Magyar Képzőművészeti Egyetem 1062 Budapest Andrássy út 69-71. informatikusok
Magyar Könyvtárosok Egyesülete 1827 Budapest Budavári Palota F. épület Molnár Jánosné
Magyar Mezőgazdasági Múzeum 1146 Budapest Városliget, Vajdahunyadvár Dr. Fehér György
Magyar Nemzeti Filmarchívum 1021 Budapest Budakeszi út 51/b. Gyürey Vera
Magyar Nemzeti Galéria 1014 Budapest Szent György tér 2. Katona Júlia
Magyar Nemzeti Levéltár Baranya Megyei Levéltára 7621 Pécs Király u. 11. Dr. Ódor Imre
Magyar Nemzeti Levéltár Békés Megyei Levéltára 5700 Gyula Petőfi tér 2. Dr. Mikó Zsuzsanna
Magyar Nemzeti Levéltár Heves Megyei Levéltár 3300 Eger Mátyás király út 62. Virág Tamás
Magyar Nemzeti Múz. Mátyás Király Múzeum 2025 Visegrád Fő u. 23. Kárpát Ildikó
Magyar Nemzeti Múzeum 1088 Budapest Múzeum krt. 14-16. Sz. Fejes Ildikó
Magyar Országos Levéltár 1014 Budapest Bécsikapu tér 2-4. Baracs Tibor
Magyar Táncművészeti Főiskola 1145 Budapest Columbus u. 87-89. Fügedi János
Magyar Természettudományi Múzeum 1088 Budapest Baross u. 13. Dr. Rajczy Miklós
Magyarországi Unitárius Egyház Könyvtára 1054 Budapest Nagy Ignác u. 2-4. Muszka Ibolya
Martonosi Pál Városi Könyvtár 6400 Kiskunhalas Szövetség tér 11. Huber Helga
MÁV Zrt. VMMSzK Dokumentációs Központ és Könyvtár 1087 Budapest Könyves Kálmán krt. 54-60. Cziegler Mária
McDaniel College 1071 Budapest Bethlen G. tér 2. Nagy Géza
ME Állam- és Jogtudományi Kar 3515 Miskolc-Egyetemváros
Dr. Kalas Tibor
ME Bölcsészettudományi Kar 3515 Miskolc-Egyetemváros
Dr. Illésné dr. Kovács Mária
ME Comenius Főiskolai Kar 3950 Sárospatak Eötvös u. 7. Stóka György
ME Gazdaságtudományi Kar 3515 Miskolc-Egyetemváros
Illyés Csaba
ME Informatikai Intézet 3515 Miskolc-Egyetemváros
Dr. Vadász Dénes
ME Miskolci Egyetem 3515 Miskolc-Egyetemváros
Dr. Balla László
Megyei és Városi Könyvtár 7400 Kaposvár Csokonai u. 4. Varga Róbert
Méliusz Juhász Péter Könyvtár 4026 Debrecen Bem tér 19. Dr. Kovács Béla Lóránt
Mezőgazdasági Biotechnológiai Kutatóközpont 2100 Gödöllő Szent-Györgyi A. u. 4. Reményi József
Minerva Könyvtár Egyesület 7623 Pécs Athinay u. 44. Hantos Anna
Miskolci Egyetem Alkalmazott Földtudományi Kutatóintézet 3515 Miskolc Egyetemváros Jónap Károly
MNM Nemzeti Örökségvédelmi Központ 1113 Budapest Daróci út 3. Kárpáti Zoltán
Mogyoróssy János Városi Könyvtár 5700 Gyula Városház u. 13. Krasznahorkai Géza
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem 1121 Budapest Zugligeti út 11-25. Péczi László
Móra Ferenc Múzeum 6720 Szeged Roosevelt tér 1-3. Varga András
Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár 4400 Nyíregyháza Szabadság tér 2. Nagy László
Móricz Zsigmond Városi Könyvtár 2890 Tata Váralja u. 4 Márkusné Sinkó Ildikó
Mozgássérültek Pető András Nevelőképző Int. 1125 Budapest Kútvölgyi út 6. Gyárfás Ferenc
MTA [Nádor u.] 1051 Budapest Nádor u. 7. Major József
MTA Agrártudományi Kutatóközpon Mezőgazdasági Intézet 2462 Martonvásár Brunszvik u. 2. Harnos Noémi
MTA Agrártudományi Kutatóközpont Állatorvos-tudományi Intézet 1143 Budapest Hungária krt. 21. Dr. Harrach Balázs
MTA Agrártudományi Kutatóközpont Növényvédelmi Intézet 1022 Budapest Herman O. u. 15. Samu Ferenc
MTA Agrártudományi Kutatóközpont Talajtani és Agrokémiai Intézet 1022 Budapest Herman Ottó u. 15. Pásztor László
MTA ATOMKI 4026 Debrecen Bem tér 18/c. Dr. Székely Géza
MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Irodalomtudományi Intézet 1118 Budapest Ménesi út 11-13. Czira Ferencné
MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Néprajzitudományi Intézet 1014 Budapest Országház u. 30. Magyar Edina
MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Régészeti Intézet 1014 Budapest Úri u. 49. Dr. Bondár Mária
MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Történettudományi Intézete 1014 Budapest Uri u. 51-53. Pók Attila
MTA CSFK GGI Földrengésjelző Obszervatórium 1112 Budapest Meredek u. 18. Mónus Péter
MTA Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont Földrajztudományi Intézet 1112 Budapest Budaörsi út 45. Kovács Anikó
MTA Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont Földtani és Geokémiai Intézet 1112 Budapest Budaörsi út 45. Földesi Imre
MTA Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont Geodéziai és Geofizikai Intézet 9400 Sopron Csatkai u. 6-8. Dr. Závoti József
MTA Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont Konkoly Thege M. Csillagászati Intézet 1121 Budapest Konkoly-Thege út 15-17. Holl András
MTA Energiatudományi Kutatóközpont 1121 Budapest Konkoly Thege u. 29-33. Jánosy János Sebestyén
MTA Információtechnológiai Alapítvány 1121 Budapest Konkoly Thege u. 29-33. Kertész György
MTA Kísérleti Orvostudományi Kut. Int. 1083 Budapest Szigony u. 43. Ellátási Osztály
MTA Konkoly T. Csillagászati Kut. Napfizikai Obsz. 4010 Debrecen Egyetem tér 1/1. Dr. Ludmány András
MTA Könyvtár és Információs Központ 1054 Budapest Arany J. u. 1. Naszádos Edit
MTA Közgazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpont Közgazdaság-tudományi Intézet 1112 Budapest Budaörsi út 45. Kőrösi Gábor
MTA Közgazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpont Regionális Kutatások Intézete 7621 Pécs Papnövelde u. 22. Dombi Péter
MTA Közgazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpont Világgazdasági Intézet 1112 Budapest Budaörsi út 45. Kiss Istvánné
MTA KRTK RKI Alföldi Tudományos Osztály 6000 Kecskemét Rákóczi út 3. Dr Perger Éva
MTA KRTK RKI Budapesti Osztálya 1112 Budapest Budaörsi út 45. Dr. Barta Györgyi
MTA KRTK RKI Nyugat-magyarországi Tudományos Intézet 9700 Szombathely Berzsenyi tér 1. Csapó Tamás
MTA KRTK RKI Nyugat-magyarországi Tudományos Intézet 9022 Győr Liszt F. u. 10. Dr. Lados Mihály
MTA LGK 1112 Budapest Budaőrsi út 45. Földesi Imre
MTA Nyelvtudományi Intézete 1068 Budapest Benczúr u. 33. Pál Ferenc
MTA Ökológiai Kutatóközpont Balatoni Limnológiai Intézet (MTA ÖK BLI) 8237 Tihany Klebelsberg K.u. 3. Balázs Boldizsár
MTA Ökológiai Kutatóközpont Duna-kutató Intézet 2131 Göd Jávorka S. u. 14. Tóth Bence
MTA Ökológiai Kutatóközpont Ökológiai és Botanikai Intézet 2163 Vácrátót Alkotmány u. 2-4. Horváth Ferenc
MTA Rényi A. Matematikai Kutatóintézet 1053 Budapest Reáltanoda u. 13-15. Erdélyi-Szabó Miklós
MTA SZBK Enzimológiai Intézete 1113 Budapest Karolina út 29. Szilágyi András
MTA Szegedi Biológiai Kutatóközpont 6721 Szeged Temesvári krt. 62. Homolya Ernő
MTA SZTAKI 1111 Budapest Kende u. 13-17. Martos Balázs
MTA Társadalomtudományi Kutatóközpont 1014 Budapest Országház u. 30. Naár Róbert
MTA Természettudományi Kutatóközpont Anyag- és Környezetkémiai Intézet

1025 Budapest Pusztaszeri út 59-67. Bencsura Ákos
MTA Természettudományi Kutatóközpont Kognitív Idegtudományi és Pszichológiai Intézet
1132 Budapest Victor H. u. 18-22. Bódi Anikó
MTA Természettudományi Kutatóközpont Műszaki Fizikai és Anyagtudományi Intézet
1121 Budapest Konkoly Thege út 29-33. Gosztonyi László
MTA Wigner Fizikai Kutatóközpont 1121 Budapest Konkoly Thege u. 29-33. Kadlecsik József
MTA-JATE Mesterséges Intelligencia TKCS 6720 Szeged Aradi Vértanúk tere 1. Gyimóthy Tibor
Munkácsy Mihály Múzeum 5600 Békéscsaba Széchenyi u. 9. Liska András
Műcsarnok
Budapest
Karap Gábor
Műemlékek Nemzeti Gondnoksága 1014 Budapest Dísz tér 15. Csány Éva
Művelődési Otthon és Könyvtár 9653 Répcelak Bartók Béla u. 55. Nagy Károlyné
Nádasdy-vár Művelődési Központ és Könyvtár 9600 Sárvár Várkerület 1 Kondor János
Nagy Gáspár Városi Könyvtár 2092 Budakeszi Fő u. 108. Béresné Dávid Magdolna
Nagy László Városi Könyvtár és Szabadidő Központ 8400 Ajka Szabadság tér 13 Bölcskeiné Kocsis Zsuzsanna
Nagyközségi Könyvtár POMK 2344 Dömsöd Béke tér 1. Markóné Zöldág Ágnes
Németh László Városi Könyvtár 6800 Hódmezővásárhely Andrássy út 44. Bajnóczi Sándorné
Német-Magyar Képző Központ Egyesület 1039 Budapest Pais Dezső u. 1-3. Bereczki József
Nemzeti Környezetügyi Intézet 1012 Budapest Márvány u. 1/D. Mézes Nándor
Nemzeti Közművelődési és Közgyűjteményi Intézet 1011 Budapest Corvin tér 8. Zánki Renátó
Nemzeti Közszolgálati Egyetem 1101 Budapest Hungária krt. 9-11. Téczely Béla
Nemzeti Munkaügyi Hivatal 1089 Budapest Kálvária tér 7. Nagy Molnár Istvánné
Nemzetközi Üzleti Főiskola 1021 Budapest Tárogató út 2-4. Dr. Gömbös Ervin
Néprajzi Múzeum 1055 Budapest Kossuth tér 12. Ráduly Emil
Neumann János Számítástechnikai Szakközép. 1144 Budapest Kerepesi út 124. Bálint György
Neumann János Számítógéptudományi Társaság 1054 Budapest Báthori u. 16. Alföldi István
NIIF Intézet 1132 Budapest Victor Hugo u. 18-22. Nagy Miklós
Nógrád Megyei Múzeumi Szervezet 3100 Salgótarján Múzeum tér 2. Győriné Mojzes Anikó
Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakközépiskola 7400 Kaposvár Szent Imre u. 2. Kutnyánszki Ernő
Növényi Diverzitás Központ 2766 Tápiószele Külső mező 15. Dr. Holly László
Nyíregyházi Főiskola 4400 Nyíregyháza Sóstói út 31/b. Halász Attila
NYME Apáczai Cs. J. Tanítóképző Főiskolai Kar 9022 Győr Liszt F. u. 42. Náfrádi Ferenc
NYME Benedek Elek Pedagógiai Főiskolai Kar 9400 Sopron Ferenczi J. u. 5. Dr. Katona György
NYME Geoinformatikai Főiskolai Kar 8000 Székesfehérvár Pirosalma u. 1-3. Dr. Márkus Béla
NYME Mezőgazdaságtudományi Kar 9200 Mosonmagyaróvár Vár 2. Sándor Tibor
NYME Nyugat-Magyarországi Egyetem 9400 Sopron Bajcsy-Zs. u. 4. dr. Rohonyi Pál
NYME Savaria Egyetemi Központ 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4. Balogh Imre
Óbudai Egyetem 1034 Budapest Bécsi út 96/B Dr. Tick József
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet 1055 Budapest Szalay u. 10-14. Dr. Kaposi József
Országos "FJC" Sugárbiológiai és Sug. Eg. Int. 1221 Budapest Anna u. 5. Fülöp Nándor
Országos Epidem. Közp Mikrobiológiai Kcs 1097 Budapest Gyáli út 2-6. Segesdi Judit
Országos Idegennyelvű Könyvtár 1056 Budapest Molnár u. 11. Horváth István
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Int. 1529 Budapest Pihenő u. 1. Kiss Péter
Országos Mentőszolgálat Főigazgatósága 1134 Budapest Róbert K. krt. 77. Kikindai Béla
Országos Meteorológiai Szolgálat 1024 Budapest Kitaibel P. u. 1. Tölgyesi László
Országos Mezőgazdasági Könyvtár 1012 Budapest Attila u. 93. Gulácsiné Pápay Erika
Országos Rabbiképző-Zsidó Egyetem 1084 Budapest Bérkocsis u. 2. Róth László
Országos Széchényi Könyvtár 1014 Budapest Szent György tér 4-5-6. dr. Vonderviszt Lajos
Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet 1013 Budapest Krisztina krt. 57. Rajnai Edit
Országgyűlési Biztosok Hivatala 1054 Budapest Tüköry út 3. Czoch András
Országgyűlési Könyvtár 1357 Budapest Kossuth L. tér 1-3. Markója Szilárd
OTKA Iroda 1093 Budapest Czuczor u. 10. Gilyén Elemérné
Öveges József Szakképző Iskola 8184 Fűzfőgyártelep
Turi Sándor
Pannon Egyetem 8200 Veszprém Egyetem u. 10. Pulai Gábor
Pannon Egyetem Műszaki Kémiai Kutató Intézet 8200 Veszprém Egyetem u. 10. Dr. Hajba László
Pápai Református Teológiai Akadémia 8500 Pápa Március 15 tér 9. Dr. Vladár Gábor
Pázmány Péter Katolikus Egyetem 1088 Budapest Szentkirályi u. 28. Pásztor Miklós
Pécsi Püspöki Hittudományi Főiskola 7625 Pécs Papnövelde u. 1-3. Dr. Cziglányi Zsolt
Pest Megyei Könyvtár 2000 Szentendre Pátriárka u. 7. Nincsevics Klára
Pest Megyei Levéltár 1097 Budapest Vágóhíd u. 7. Schramek László
Péterfy Sándor utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ 1076 Budapest Péterfy S. u. 8-20. Forgács Imre
Petőfi Irodalmi Múzeum 1053 Budapest Károlyi M. u. 16. Varga Katalin
Petőfi Sándor Művelődési Ház és Könyvtár 9735 Csepreg Széchenyi tér 31. Piros László
Petőfi Sándor Városi Könyvtár 6200 Kiskőrős Petőfi tér 4 Szabados Anna
Petőfi Sándor Városi Könyvtár és Művelődési Központ 6100 Kiskunfélegyháza Szent János tér 9. Csányi László
Piarista Gimnázium 1052 Budapest Pesti Barnabás u. 1. Csanády Miklós
Polgármestei Hivatal HVMKI Könyvtár Tagintézmény 3360 Heves Erzsébet tér 2. Erdészné Turcsányi Katalin
Pomázi Művelődési Ház és Könyvtár 2013 Pomáz Huszár u. 3. Fodor Gizella
Premontrei Szent Norbert Gimnázium 2100 Gödöllő Egyetem tér 15-16. Dunai Zsolt
PTE Állam- és Jogtudományi Kar 7621 Pécs 48-as tér 1. Dr. Balogh Zsolt
PTE Bölcsészettudományi Kar 7624 Pécs Ifjúság útja 6. Horányi Özséb
PTE Egészségügyi Főiskolai Kar 7400 Kaposvár Szent Imre u. 14/b. Bódy Zoltán
PTE Egészségügyi Főiskolai Kar 9700 Szombathely Jókai u. 14. Kányási Csaba
PTE Egészségügyi Főiskolai Kar 8900 Zalaegerszeg Landorhegyi út 33. Völler Gyula
PTE Illyés Gyula Főiskolai Kar 7100 Szekszárd Rákóczi u. 1. Simon Imréné
PTE Közgazdaságtudományi Kar 7622 Pécs Rákóczi út 80. Fehér Tibor
PTE Pécsi Tudományegyetem 7633 Pécs Szántó Kovács J. u. 1/b. Dr. Juhász Pál
PTE Pollack M. Műszaki Főiskolai Kar 7624 Pécs Boszorkány u. 2. Dr. Juhász Pál
PTE Szőlészeti és Borászati Kutatóintézete 7634 Pécs Pázmány Péter u. 4. Gaál Krisztián
Puskás Tivadar Közalapítvány
Budapest
Dr. Kőhalmi Zsolt
Ráday Levéltár 1092 Budapest Ráday u. 28. Nagy Edit
Rákóczi Múzeum 3950 Sárospatak Szenterzsébet út 19. Plósz Bertalanné
Ratkó József Városi Könyvtár 4320 Nagykálló Kossuth u. 8. Tóth István
Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum 9021 Győr Széchenyi tér 5. Herczig Zoltán
Sapientia Szent Gellért Kollégium 9090 Pannonhalma Vár 1. Soós Péter
Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola 1052 Budapest Piarista köz 1. Kiss Benedek
Sárospataki Református Theológiai Akadémia 3950 Sárospatak Rákóczi u. 1. Dr. Győri István
SE Egészségtudományi Kar 1088 Budapest Vas u. 17. Jehoda Imola
SE Semmelweis Egyetem 1085 Budapest Üllői út 26 Dr. Tóth Barnabás
Siklós Térségi Könyvtár és Ismeretközpont 7800 Siklós Köztársaság tér 8. Vincze Bernadett
Sinka István Városi Könyvtár 4100 Berettyóújfalu Kálvin tér 1. Faragó-Flaskay Béláné
Solymár Imre Városi Könyvtár 7150 Bonyhád Perczel M. u. 50. Kult Imréné
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház 7400 Kaposvár Tallián Gy. u. 20-32. Schnelbach Gábor
Somogy Megyei Levéltár 7400 Kaposvár Rippl-Rónai tér 1. Csendes Csaba
Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága 7400 Kaposvár Fő u. 10. Horváth Péter
Somogyi-Könyvtár 6720 Szeged Dóm tér 1-4. Palánkainé Sebők Zsuzsanna
Szabadtéri Néprajzi Múzeum 2000 Szentendre Sztaravodai út Bazsó Gábor
Szabolcs-Sz.-B. Megyei Levéltár 4400 Nyíregyháza Benczúr tér 21. Dr. Nagy Ferenc
SZÁZADVÉG Politikai Iskola Alapítvány 1037 Budapest Hidegkuti Nándor u. 8-10. Naár Róbert
Széchenyi István Egyetem 9026 Győr Egyetem tér 1. Dr. Létray Zoltán
Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szaközépiskola 5600 Békéscsaba Irányi u. 3-5. Balogh Szilveszter
Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium 4400 Nyíregyháza Városmajor u. 4. Kovács Lajos
Széchenyi István Városi Könyvtár 9400 Sopron Pócsi u. 25. Horváth Csaba
Székesfehérvár MJV Levéltára 8000 Székesfehérvár Zichy liget 10. Takács Péter
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala 1054 Budapest Garibaldi u. 2. Dr. Tószegi Zsuzsanna
Szent Imre Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola 2500 Esztergom Főapát u. 1. Dér Imre
Szent István Gimnázium 1146 Budapest Ajtósi Dürer sor 15. Magyar Zsolt
Szent István Király Múzeum 8000 Székesfehérvár Fő u. 6. Elekes Szentágotai Enikő
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak 1125 Budapest Diósárok u. 1-3. Dr. Jánosi András
Szent József Stúdió Kollégium 1085 Budapest Horánszky u. 20. Petka Szilvia
Szent László Egyházi Középiskola 4600 Kisvárda Flórián tér 3. Tóth Sándor
Szentes Városi Könyvtár Nonprofit Közhasznú Kft. 6600 Szentes Kossuth u. 33-35. Doba Lajosné
Szépművészeti Múzeum 1146 Budapest Dózsa Gy. út 41 Burkus Ákos
SZIE Állatorvos-tudományi Kar 1078 Budapest István u. 2. Üveges Péter
SZIE Fleischmann Rudolf Kutatóintézet 3356 Kompolt Fleischmann u. 4. dr. Pummer László
SZIE Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar 2100 Gödöllő Páter Károly u. 1. Dr. Székely Csaba
SZIE Gazdasági Kar 5600 Békéscsaba Bajza u. 33. Makra István
SZIE Gépészmérnöki Kar 2100 Gödöllő Páter Károly u. 1. Dr. Beke János
SZIE Jászberényi Főiskolai Kar 5102 Jászberény Rákóczi út 53. Cseh Vendel
SZIE Józsefmajori Kísérleti- és Tangazdaság 3000 Hatvan-Józsefmajor
Kovács Attila
SZIE Környezet- és Tájgazdálkodási Intézet 2100 Gödöllő Páter Károly u. 1. Dr. Podmaniczky László
SZIE Központi Könyvtára 2100 Gödöllő Páter Károly u. 1. Koósné Török Erzsébet
SZIE Mezőgazdaságtud. és Környezetgazd. Kar 2100 Gödöllő Páter Károly u. 1. László Tamás
SZIE Pedagógiai Kar 5540 Szarvas Szabadság út 4. Fekete Károly
SZIE Szarvasi Arborétum 5540 Szarvas
Almási Zoltán
SZIE Szent István Egyetem 2103 Gödöllő Páter K. u. 1. Lajber Zoltán
SZIE Tessedik Sámuel Egyetemi Központ 5540 Szarvas Szabadság út 2. Almási Zoltán
SZIE Vállalkozási Akadémia és Továbbképző Intézet 1135 Budapest Szent László út 59-61. Dr. Guth László
SZIE Ybl Miklós Főiskolai Kar 1146 Budapest Thököly út 74. Gáti Pál
Színház- és Filmművészeti Egyetem [Vas u.] 1088 Budapest Vas u. 2/c. Kiss László
Szolgáltatástudományi Módszertani Központ Alapítvány 1061 Budapest Andrássy út 17. III/11. Molnár Katalin
Szolnoki Főiskola 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány Szokodi Sándor
Szolnoki Főiskola Mezőgazdasági Kar 5400 Mezőtúr Petőfi tér 1. Ország László
SZTE Állam- és Jogtudományi Kar 6720 Szeged Tisza L. krt. 54. Forrás lászlóné
SZTE Általános Orvostudományi Kar 6720 Szeged Zrínyi u. 9. Jánosi János
SZTE Bölcsészettudományi Kar 6722 Szeged Egyetem u. 3/A. Nagy Endre
SZTE Egészségügyi Főiskolai Kar 6726 Szeged Temesvári krt. 31. Takács Zoltán
SZTE Egyetemi Könyvtár 6722 Szeged Ady tér 10. Dr. Kokas Károly
SZTE Gazdaságtudományi Kar 6722 Szeged Honvéd tér 6. Simon János
SZTE Gyógyszerésztudományi Kar 6720 Szeged Zrínyi u. 9. Dr. Falkay György
SZTE Juhász Gyula Tanárképző Főiskolai Kar 6725 Szeged Boldogasszony sgt. 6. Kádár András
SZTE Mezőgazdasági Kar 6800 Hódmezővásárhely Andrássy út 15. Kelle János
SZTE Szegedi Élelmiszeripari Főiskolai Kar 6724 Szeged Mars tér 7. Nagy Elemérné dr.
SZTE Szegedi Tudományegyetem, Egy. Számítóközp. 6720 Szeged Árpád tér 2. Dr. Borús András
SZTE TTK Szerves Kémia Tszk. 6720 Szeged Dóm tér 8. Dr. Pálinkó István
TÁRKI Alapítvány 1112 Budapest Budaörsi út 45. Werner Katalin
Teleki László Városi Könyvtár és Müv. Közp. 3060 Pásztó Nagymező út 3. Sándor Gáborné
TEMPUS Közalapítvány 1093 Budapest Lónyai u. 31. Kemény Gabriella
Tiszántúli Ref. Egyházker. Nagykönyvtára 4044 Debrecen Kálvin tér 16. Győri Tibor
Tolna Megyei Illyés Gyula Könyvtár 7100 Szekszárd Széchenyi u. 51. Nagy Gábor
Tolna Megyei Levéltár 7100 Szekszárd Béla király tér 1. Cserna Anna
Tolna Megyei Önkormányzat Általános Művelődési Központja 7100 Szekszárd Szent István tér 11-13. Dr. Say István
Tomori Pál Főiskola 6300 Kalocsa Szent István király u. 2-4. Balázs Judit
Türr István Képző és Kutató Intézet 6000 Kecskemét Szolnoki út 20. Abonyi Sándor
Újpesti Műszaki Szakközép. és Gimnázium 1041 Budapest Görgey A. út 26. Urbán Kornél
Vác Város Levéltára 2600 Vác Múzeum u. 4. Dr. Horváth Ferenc
Vachott Sándor Városi Könyvtár 3200 Gyöngyös Barátok tere 1 Kiss Péterné
Városi Csokonai Könyvtár 5300 Karcag Dózsa György űt 29 Nagy Mihályné
Városi Könyvtár Balatonboglár 8630 Balatonboglár Tavasz u. 1 Pongrácz Ilona
Városi Könyvtár Barcs 7570 Barcs Ifjúság u. 18. Csendes László
Városi Könyvtár Bodajk 8053 Bodajk Bányász ltp. 16. Keresztyén Orsolya
Városi Könyvtár Csurgó 8840 Csurgó Baksay u. 6. Füstös János
Városi Könyvtár Devecser 8460 Devecser Várkastély Németh Mária
Városi Könyvtár és Művelődési Központ 8154 Polgárdi Kossuth u. 128. Pap József
Városi Könyvtár Gárdony 2483 Gárdony Szabadság út 14 Klausz Gábor
Városi Könyvtár Kenderes 5331 Kenderes Szent István út 35. Peszeki Imréné
Városi Könyvtár Kiskunmajsa 6120 Kiskunmajsa Fő u. 62 Balog Katalin
Városi Könyvtár Kisvárda 4600 Kisvárda Flórián tér 19. Szivák Gábor
Városi Könyvtár Lajosmizse 6050 Lajosmizse Szabadság tér 12 Gazsó Lajosné
Városi Könyvtár Mezőkövesd 3400 Mezőkövesd Madách I. u. 1. Pintér Mária
Városi Könyvtár Nyírbátor 4300 Nyírbátor Szabadság tér 24. Sipos Ferenc
Városi Könyvtár Pannonhalma 9090 Pannonhalma Petőfi út 25/A. Izer Zoltán
Városi Könyvtár Rakamaz 4465 Rakamaz Ady E. u. 63. Szűcsné Szekrényesi Angéla
Városi Könyvtár Tiszafüred 5350 Tiszafüred Petőfi u. 15 Gaál Sándor
Városi Könyvtár Vásárosnamény 4800 Vásárosnamény Szabadság tér 5. Fejes Csilla
Városi Közművelődési Közp. és Könyvtár 3070 Bátonyterenye Molnár S. u. 1-3. Kecskés Andrásné
Városi Művelődési Ház és Könyvtár 8638 Balatonlelle Kossuth u. 2-4. Zsilinszky Ádám
Városi Művelődési Központ és Könyvtár 9300 Csorna Soproni u. 57. Kovács Tamás
Városi Rendezvények Háza és Könyvtár 3780 Edelény István király út 49. Slezsák Zsolt
Vas Megyei Levéltár 9700 Szombathely Hefele Menyhért u. 1. Németh József
VE Georgikon Mezőgazdaságtudományi Kar 8360 Keszthely Deák F. u. 16. Dr. Dublecz Károly
VE Központi Könyvtára 8200 Veszprém Egyetem u. 10. Egyházy Tiborné dr.
VE Tanárképző Kar 8200 Veszprém Egyetem u. 10. Dr. Bárdos Jenő
Veszprém M. Múz. Ig. - Laczkó Dezső Múzeum 8200 Veszprém Török Ignác u. 7. Bárdossy Pál
Veszprém Megyei Pedagógiai Intézet és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat 8200 Veszprém Kossuth u. 10. Takács Andor
Vidékfejlesztési Minisztérium Mezőgazdasági Gépesítési Intézet (VM MGI) 2100 Gödöllő Tessedik S. u. 4. Csatár Attila
VM DASZK Szakképző Iskola-Móricz Zsigmod Mezőgazdasági Szakképző Iskola 7400 Kaposvár Guba S. u. 40. Rehling András
Vörösmarty Mihály Könyvtár 8000 Székesfehérvár Bartók Béla tér 1. Vasné Borsos Beáta Bíborka
Wass Albert Könyvtár és Múzeum 8300 Tapolca Batsányi u. 1. Nagy Eörsné
Wass Albert Művelődési Központ és Városi Könyvtár 2870 Kisbér Városház tér 1. Morvai Józsefné
Weiss Manfréd Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 1211 Budapest Tanműhely köz 7. Schlett Zoltán
Zala Megyei Levéltár 8900 Zalaegerszeg Széchenyi tér 3. Domján József
Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola 7622 Pécs 48-as tér 2. Amrein György
Zsigmond Király Főiskola 1032 Budapest Vályog u. 10 Dr. Belatiny-Kenéz Attila

 

 


 

PÁRTOLÓ TAGOK

Intézmény név Ir. sz. Helység Utca házszám Hungarnet képviselő
Állami Számvevőszék 1052 Budapest Apáczai Csere J. u. 10. Fülöp Istvánné
Budapest Főváros Önkormányzata, Főpolgárm. Hiv. 1052 Budapest Városház u. 9-11. Katona Kálmán
Csurgó Város Polgármesteri Hivatala 8840 Csurgó Széchenyi tér 2. Dr. Kovács Tamásné
Debrecen MJV Polgármesteri Hivatal 4024 Debrecen Piac u. 20. Juhász Magdolna
Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium 1055 Budapest Kossuth L. tér 4. Cserey Kálmán
KSH 1024 Budapest Buday L. u. 1-3. Szénásiné Matuz Ágnes
KSH Könyvtár 1024 Budapest Keleti Károly u. 5. Dr. Nemes Erzsébet
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap DIVIZIÓ II. (Magyar Rádió) 1800 Budapest Bródy S. u. 5-7. Asztalos Domonkos
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1103 Budapest Gyömrői út 19-21. Wittinghoff Judit
Zalaegerszegi Törvényszék 8900 Zalaegerszeg Várkör út 2. Sándor Gertrúd